LTM: Podział punktów w V kolejce Ligi Terenowej Młodzika

W V kolejce Ligi Terenowej Młodzika, Orzeł zremisował z drużyną z Ciepłowód. Drużyna z Ząbkowic prowadziła 2:0 i wydawać się mogło ,że gra jest w pełni kontrolowana, ale Ślęża nie odpuściła, zadając dwa szybkie ciosy doprowadziła do wyrównania i do przerwy mieliśmy 2:2. W drugiej odsłonie gry Jakub Sarzyński pięknym uderzeniem z dalszej odległości wyprowadził Orzełka na prowadzenie. Chwilę później sędzia podyktował rzut karny i po celnym trafieniu z jedenastki mieliśmy 3:3, i tak zakończyło się to spotkanie.

''W pierwszej połowie wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie ale wiedziałem ,że to może nie wystarczyć. Po prostych błędach tracimy bardzo szybko dwie bramki i znów mamy remis- gra zaczyna się od nowa. W przerwie rozmawiając ze swoimi podopiecznymi, dałem im do zrozumienia czego brakowało w pierwszej połowie. Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani co zaowocowało piękną bramką Kuby Sarzyńskiego z dalszej odległości. Mając jeszcze kilka sytuacji, nie potrafiliśmy zwiększyć prowadzenia i po rzucie karnym dla gości zrobił się znowu remis. Czuję niedosyt i myślę ,że moi zawodnicy również.''- trener Ł.Lisiecki

Ślęża Ciepłowody 3:3 AS Orzeł Ząbkowice Śląskie

Bramki: Adam Piątek x2, Jakub Sarzyński

AS Orzeł Ząbkowice Śląskie: Miłosz Ślęzak, Darek Cisak, Dawid Łaszczewski, Marcin Witkowski, Jakbuś Ślusarczyk, Jakub Sarzyński, Karol Pokrywka, Adam Piątek, Oskar Stachurski, Hubert Iberle, Mateusz Dudzic, Paweł Szabla, Zuzia Rabenda, Kornel Moskal