Sparing w Bielawie sprawdzianem przed zbliżającym się sezonem.

Zbliża się kolejny sezon. Tym razem podopieczni trenera Lisieckiego konfrontowali się w meczu sparingowym z Bielawianką Bielawą. Spotkanie wygrali gospodarze 10-5. Mecz odbywał się w formie trzech tercji, każda po 30 minut.

'' Mimo przegranego spotkania jestem pełen optymizmu przed zbliżającym się sezonem. Gra wygląda lepiej niż w poprzednim sezonie. Wzmocniliśmy się trzema zawodnikami w przerwie zimowej, którzy zapewne wprowadzą do zespołu wiele świeżości. Stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak brakowało wielokrotnie zimnej krwi'' -trener, Ł.Lisiecki

Bielawianka Bielawa 10-5 AS Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bramki: Jakub Sarzyński x2, Leonard Krakowski x2, Karol Pokrywka

AS Ząbkowice Śląskie: Miłosz Ślęzak, Łukasz Cwynar, Mateusz Dudzic, Oskar Stachurski, Hubert Iberle, Leonard Krakowski, Karol Pokrywka, Jakub Sarzyński, Zuzanna Rabenda, Patryk Bryjak, Marcin Witkowski, Michał Chmielowiec,